Další služby

Tenisky

Tiskoviny

NIDAS collection

Kouzelná místa

Realizace svateb

Víno a degustace

Tenisky

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro nevěstu a ženicha? Máte výročí a nenapadá Vás žádný originální dárek? Jste firma, která slaví výročí od založení a chcete mít něco exkluzivního? Hledáte společnou vzpomínku na Váš maturitní ples či poslední zvonění? Nebo jen chcete udělat radost sobě a své rodině? Pak vítejte na jedné z mnoha námi nabízených služeb.


Proces je velmi jednoduchý:

 • Zvolíte si variantu nízké nebo vysoké (kotníkové) tenisky
 • Napíšete nám svou velikost
 • Pošlete grafický návrh, logo, text, nebo obrázek, který poptáváte na svých teniskách
 • Vyberete případný doplňkový materiál, například saténové tkaničky
 • Počkáte, až Vám tenisky dorazí domů

Proč jsou tenisky od nás jedinečné?

Téměř jako jediní na českém a slovenském trhu nabízíme tento výrobek již od 1ks. Vámi zvolený grafický návrh či barva celé tenisky bude na botu aplikována za pomocí digitálního tisku. Jedná se o kvalitní moderní aplikaci, která zaručuje stálost potisku, neomezenou barevnost tisku ve vysokém rozlišení fotografické kvality. Tisk je navíc možný realizovat až do nejmenšího detailu, stínování či barevných přechodů. Ale nemusíte se obávat, tištěná plocha tenisky zůstane jemná a měkká na dotek. Na rozdíl od řady ručně psaných či zdobených tenisek, které jsou běžně na trhu nabízeny, je digitální tisk odolný vůči praní a UV záření.

Každé tenisky budou originální a množství kombinací bude záležet jen na Vaší fantazii.

Jak tenisky využít?

Možných využití je opravdu mnoho. Níže uvádíme ty nejlepší z nich.

 • Dárek pro nevěstu / ženicha na jejich rozlučce
 • Svatební dar
 • Nápad samotných budoucích novomanželů jako památka a zároveň jako ideální doplněk pro společné focení a tančení do pozdních hodin.
 • Dárek pro svatební hosty
 • Firemní identita
 • Eventová akce
 • Rodinné focení
 • Vzpomínkové maturitní boty
 • a mnoho dalších možností

Čím je možné Vaše boty ještě více odlišit?

Nabízíme také saténové tkaničky, které Vašim botám dodají ještě více exkluzivity. Doporučujeme na focení svatebních fotografií. Jsou naprosto úžasné. K dispozici máme barvy: bílá, černá, šedá, světle modrá, hráškově zelená, nude, vínová, navy modrá, pudrově růžová.

Cena nízkých tenisek včetně digitálního tisku a přípravy je 1.500,- Kč s DPH. Kotníkové tenisky nabízíme za 1.900,- Kč s DPH.

Poštovné v rámci ČR prostřednictvím DPD na Vaši adresu je 100,- Kč.

Jelikož se jedná o výrobu na míru zákazníka, je nutné uhradit částku v celkové výši před započetím tisku na tenisky. To znamená po schválení grafického návrhu.

Tiskoviny

Na originalitu a kvalitu tiskovin je kladen čím dál větší důraz. To nejen celosvětově, ale i u nás.

Metod, prostřednictvím kterých lze vytvořit svatební oznámení nebo uvítací tabuli je mnoho. Od ručně psaného textu, tzv. „hand-lettering“, přes digitální tisk až po hlubotisk. Do módy se posledních pár „měsíců“ dostává plexisklo.

Všechny tyto módní novinky, vychytávky a vlastní tvorbu pro Vás sledujeme a již řadu let chystáme. Máme k dispozici tým profesionálních grafiků a tiskárenských firem, které pro Vás vytvoří vše, co si jen přejete.  

Rádi pro Vás zpracujeme samotnou pozvánku s květinovou výzdobou v digitálním tisku na bílý perleťový papír nebo dokonce pozvánku ručně psanou na plexisklo, zabalené do lehce průhledného papíru, převázané krásnou stužkou a zakončené voskem s pečetí Vašeho iniciálu.

Naší vášní je vytvoření celkového konceptu, který bude ladit a prolínat se v celém duchu Vaší svatby. Baví nás, když se daný koncept pomalu ale jistě odkrývá. Tím máme na mysli, že si společně schválíme nějaký design, který se nenápadně začne objevovat v prvních tiskopisech, nejčastěji v podobě svatebního oznámení. Poté se stejný design zakomponuje do dalších tiskopisů, například zasedacímu pořádku, programu dne, děkovnému dopisu, vnitřní straně obálky, her, výzdobě místa, atd.

To vše pro naše zákazníky vytváříme. Nepožadujeme žádný minimální počet odebraných kusů nebo netlačíme nutnost mít vše. My navrhneme řešení, několik variant. Vy schválíte. My vytiskneme a dodáme.

Do tvorby „TISKOVIN“ řadíme: svatební pozvánky, obálky, vnitřní potisk obálky, vnější potisk obálky, ručně dělané obálky s kapsou, ruční nadepsání obálky, tzv. RSVP (kartička s potvrzením účasti), pozvánka ke stolu, detailní informace o svatbě, zasedací pořádek (papírová varianta, plexisklo), uvítací tabule, program dne, jídelní lístek, nápojový lístek, jmenovky na stůl, čísla stolů, rezervační kartičky pro obřad, kartičky pro proslov svědků, krabičky na slzy štěstí, informační tabule pro sweet bar, foto koutek a spousta dalších drobností, trendů a novinek v této kategorii.

Pro výběr správného konceptu a ukázku všeho, co nabízíme, je možné se potkat prostřednictvím osobní schůzky.

NIDAS Collection

V této kategorii služeb pro Vás chystáme luxusní řadu podvazků, saténových županů a jiných nezbytností pro každou nevěstu. A to bude jen začátek. Budeme pro Vás nadále chystat rozšíření naší kolekce o další produkty.

Postupně Vám budeme na našem instagramovém účtu a Facebooku odkrývat, co přesně pro Vás chystáme v následujících dnech a měsících.

Stejně jako u ostatních kategorií, i zde bude kladen velký důraz na kvalitu. Protože vsázíme na první dojem z produktů, musí být od prvního okamžiku vše perfektní. Již od chvíle, kdy si u nás objednáte svůj kousek, který se Vám v několika následujících dalších dnech, objeví na Vašem stole… a je to tady. Pomalu rozděláváte přepravní obal, ve kterém se bude ukrývat nádherná krabička a v ní prvotřídní až dechberoucí balení a první slova, která Vás napadnou, budou „WAU“…

Nepřestávejte nás sledovat ani v této kategorii nabízených služeb …

Kouzelná místa

Jsme si vědomi, že výběr místa pro Vaši svatbu, oslavu narozenin nebo firemní akci je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí pro daný významný den.

Dovolte nám Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, vědomosti a znalost daných oblastí.

Specializujeme se na Moravu a Slezsko. Známe a neustále hledáme ta nejzajímavější místa v oblastech jižní Moravy, Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Některá z těchto míst jsou více známá, jiná jsou zatím zcela neobjevená a najdou se i taková, kde doslova lišky dávají dobrou noc…

Řekněte nám Vaše představy, jaký termín preferujete a pro kolik osob bude potřeba akci zajistit. Dále nás budou zajímat Vaše požadavky na ubytování, výši rozpočtu či jiná bližší specifika a my Vám Vaše kouzelné místo nabídneme.

Jen si to zkuste představit např. svatba ve vinohradu. Vynikající víno, perfektní catering, nádherné ubytování, romantika kam se podíváte, mnoho možností pro pořízení jedinečných fotografií, degustační sklep a jako bonus Vídeň, která je ideální pro Váš plynulý odlet na svatební cestu.

Jak to funguje?

 1. Zadáte nám Vaše představy o kouzelném místě
 2. Připravíme Vám prezentaci, kde nastíníme navrhovaná místa
 3. Pokud si vyberete Vaše vysněné místo, zajistíme závaznou rezervaci
 4. Následně Vám můžeme pomoci s realizací celého dne či jeho části do posledního detailu. Je jen na Vás, o jakém rozsahu námi nabízených služeb budete mít zájem.

Realizace svateb a eventů

Rozdíl mezi svatbou a eventem je logicky propastný. Ale jádro je stejné, alespoň pro nás ano.

Cílem naší mise je originální nápad, správné načasování všech dílčích činností a drobností, kvalita všech výstupů a důraz na detail. Proč zrovna na detail? Protože zastáváme názor, že detaily dělají celek.

Realizace svateb a eventů je naše touha. Touha, které přizpůsobujeme vše tak, abychom zajistili všechna přání, které si zákazník vezme do hlavy. A pokud si např. vymyslíte něco, co v rámci Česka není, najdeme vám to ve světě a pokud ani tam, necháme pro Vás danou věc vyrobit.

Co vše je v rámci této služby nabízíme? Vše, na co si vzpomenete. Od dílčích činností, jako je vytvoření konceptu svatby nebo eventu, konzultace, zajištění květinové výzdoby, doporučení dodavatelů v daném regionu, nalezení správného místa, zajištění výzdoby, zapůjčení inventáře, dohled nad správným průběhem celé akce, koordinace svatebního dne nebo dokonce zajištění svatby a celého eventu na klíč.

Kde nás potkáte?

Naše služby se snažíme nabízet co nejblíže našim zákazníkům, pravidelně nás je možné zastihnout na těchto lokacích: Praha, Mikulov, Olomouc. Naše republika však není natolik velká, abychom nedokázali po domluvě se za Vámi zastavit na místní dobrou kávu, proto nás neváhejte kontaktovat a rádi se s Vámi potkáme kdekoliv.

Jak by to probíhalo?

Vše se přizpůsobuje Vašim časovým možnostem s důrazem na to, že každý požadavek na svatbu nebo event je odlišný.  Respektujeme pracovní dny a víkendy, ale víme, že řada našich zákazníků má volný časový prosto pouze večer nebo právě již o zmíněném víkendu. Jsme pro Vás k dispozici 7 dní v týdnu, od rána do pozdního večera. Máme za sebou například i takové akce, kdy se vše potřebné řešilo přes „WhatsApp“, e-maily a případně telefonáty, až několik dnů před danou akcí jsme se osobně potkali a řešili nejdůležitější věci. Ano i to je možné.

Na začátku nám prozradíte Vaše požadavky, např. požadovaný koncept akce, počet osob, roční období případně konkrétní datum, které preferujete, plánovanou výši rozpočtu. Pokud nemáte představu o konceptu, nevadí. Řekněte nám alespoň oblíbené barvy, kytky, koníčky a my již vše potřebné vytvoříme. Máte rádi Star Wars? Pojďme udělat svatbu nebo event v tomto duchu…

Po zjištění všech potřebných základních věcí, Vám připravíme koncept, který Vám představíme. Společně s tímto konceptem od nás dostanete doporučení, kdy je nutné zahájit přípravy.  A poté se již můžete na svůj vysněný den plně těšit.

Víno a degustace

Obliba vína neustále celosvětově roste, výjimkou není ani Česká republika. Víno je vhodným společníkem na jakoukoliv svatbu, oslavu nebo firemní akci.

Velký rozmach zaznamenává také Prosecco a Frizzante a to převážně v letních měsících. Co je Frizzante se můžete dočíst v našem článku zde.

Co Vám nabízíme?

Vy nám sdělíte, jaké odrůdy vína preferujete, kdy se akce bude konat, kolik osob na akci očekáváte, a my Vám připravíme nabídku na míru.

Proč my?

S vínem pracujeme již řadu let, máme vlastní vinohrad a víno si vyrábíme pro vlastní potřeby. V rámci jiných projektů pracujeme s vinaři z celé České republiky i Slovenska a dodáváme jim řadu našich profesionálních výrobků a služeb. Díky těmto aktivitám máme přehled o nabídce a kvalitě vína jednotlivých vinařů.

Proč je to pro Vás vhodné?

Nejprve od nás obdržíte degustační vzorky, které zasíláme poštou. Ve většině případů se bude jednat o víno místního vinaře, který nenabízí svá vína v žádném velkém obchodním řetězci, nebo dokonce ani vinotékách a restauracích. To Vám zajistí originální gastronomický zážitek na Vaší akci.

Součástí degustačního balíčku obdržíte také veškeré informace o daném víně a také doporučení k jakým pokrmům je ideální víno nabízet. Moc dobře víme, že víno a jídlo má mít podobné vlastnosti a při dodržení několika základních pravidel, je možné dosáhnout dokonalého sladění do společné harmonie.

Když Vám víno z degustačních vzorků nebude vyhovovat, budeme pokračovat v dalším vzorkování, až společně nalezneme to pravé.

V nabídce od nás obdržíte vždy jen víno, které je pěstováno nebo zpracováno na území České republiky.

Zároveň můžeme nabídnout i BIO řady vybraných vinařů.

Kolik tato služba stojí?

Ceny zaslaných vzorků se vždy odvíjí od vybraných vín. Nemusíte mít strach, počet zaslaných vzorků a cenovou kalkulaci si společně odsouhlasíme ještě před samotným odesláním. Až na základě Vašeho svolení a objednávky Vám degustační balíček zasíláme. Díky tomu máte vždy vše pod kontrolou.

Cenová úroveň jednotlivých vín bude také vždy vyznačena u každého popisu vína, které budete degustovat v rámci Vašeho degustačního balíčku.

Jakým způsobem bude probíhat předání vybraného množství vína na Vaší akci?

Vždy bude záležet na Vašich přáních a časových možnostech. Můžeme Vám celkové množství zaslat v dostatečném předstihu některou z dostupných kurýrních služeb nebo vše můžeme vyřešit osobně.

Co Vám dále umíme nabídnout?

Líbilo by se Vám mít také vlastní firemní / svatební etiketu? Mají si Vaši hosté odnést víno v dárkové krabičce s potiskem? Nebo byste rádi, aby si na Vás obdarovaný vzpomněl i při otevírání samotného vína a to použitím kvalitního italského otvíráku s logem Vaši firmy nebo datem Vaší svatby? Společně vždy nalezneme nejvhodnější řešení pro Vás

Máte zájem o výše uvedené doplňkové služby?

Kontaktujte nás. Odpovíme v co nejkratší době.

2019 NIDAS RENT | Vytvořilo grafické studio Girafka