Dekorace na stůl

Malé rámečky

Rámečky na čísla stolů

Zrcadlo na stůl

Čísla stolů plexi

Geometrické dekorace

Malé rámečky

Pokud zastáváte názor jako my, že svatba je o designu a drobnostech, poté Vám doporučujeme využít sadu malých designových rámečků ve zlaté barvě. K dispozici je v rámci tohoto produktu celkem 9 rozdílných variant v odlišném množství. Asi se v tuto chvíli ptáte, jak je využít, když je rámeček bez zadní části se stojánkem? Jednoduše, rychle a prakticky. Bude krásným detailem do Vašeho sweet baru, jako doplněk na stůl, do něhož umístíte svíčku, květiny, či cokoliv jiného. Rovněž budou perfektně vypadat jako výzdoba fotokoutku, případně poslouží jako zasedací pořádek, který pomocí stuhy či vlasce jednoduše zavěsíte do prostoru

K dispozici

61 ks (9 var.)

Barva

zlatá

Materiál

dřevo

Rozměry vnější (v,š)

27 - 23,5 cm /
22 – 18,2 cm

Hmotnost

1,1 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

36 Kč / kus / den

Rámečky na čísla stolů

Rámeček je ideální na svatby, nebo party na označení například čísel stolů, candy barů nebo orientačních bodů Vaší akce. Jsou v trendy barvě Rose gold. Rámeček je včetně předního skla a zadní část má nožičku pro postavení, či háček pro zavěšení. Jednoduše do rámečku umístění Vaše tiskopisy či směrovky.

K dispozici

10 ks

Barva

rose gold

Materiál

dřevo

Rozměry vnitřní (v, š)

15 cm / 10 cm

Hmotnost

0,4 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

24 Kč / kus / den

Zrcadlo na stůl

Zrcadlo představují stylovou dekoraci na Váš slavnostní stůl. Při kombinaci s květinovou výzdobou či svíčkami dodává výzdobě  glamour nádech. Zrcadlo je možné také využít jako doplněk k výzdobě Candy barů, na stoly se svatebními dary apod. Je vyrobeno z bezolovnatého skla.

K dispozici

12 ks

Výška

2 cm

Rozměry (d, š)

30 x 30 cm

Hmotnost

0,7 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

30 Kč / kus / den

Čísla stolů plexi

Elegantní, čisté a nadčasové. Takové jsou čísla stolů z plexiskla, které jako první na českém trhu nabízíme k pronájmu. Jedná se o trend přicházející z USA, díky kterému předstihnete domu na našem eventovém trhu. Plexi čísla stolů dodáváme včetně dřevěného stojánku.

Doporučujeme kombinovat s průhlednými židlemi řady Ghost, uvítací tabulí Plexi a pro dokonalý a „wau“ efekt plexi stojanem například pro dekorační umístění květin.

K dispozici

30 ks

Barva

transparentní

Materiál

polykarbonát

Rozměry (v,š)

20 cm / 15 cm

Hmotnost

0,1 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

24 Kč / kus / den

Geometrické dekorace

Op-artové dekorace neboli dekorace ve tvaru mnohoúhelníků oživí každý prostor a představují netradiční svatební výzdobu. Je možné je kombinovat, jak do romantických míst, svateb ve stylu vintage, či se skvěle hodí do oblíbené jednoduché industriální výzdoby.

Tyto kovové konstrukce můžete zavěsit nad slavnostní tabuli, nebo jako dekoraci na stůl. Krásně vypadají při dozdobení svíčkami, nebo jako prvek květinové výzdoby.

Doporučujeme kombinovat s květinovou výzdobou, kdy samotné květiny je vhodné upevnit okolo rámu. Tuto službu pro Vás rádi zajistíme. Navštivte sekci Služby a podkategorii Realizace svateb / eventů.

K dispozici

10 ks

Barva brány

zlatá

Materiál

kov

Cena pronájmu
ceny s DPH

30 Kč / kus / den

Zadejte datum svatby, vyberte věc k pronájmu
a my oveříme dostupnost

Chcete ještě jednu radu na závěr? Co takhle vyzkoušet samotnou pozvánku na svatbu, taktéž v designu plexisklo s ručně psaným textem?
Navštivte v kategorii Další služby podkategorii Tiskoviny a zeptejte se na více informací.

2019 NIDAS RENT | Vytvořilo grafické studio Girafka