Informační tabule

Stojany

Velké rámy

Plexi tabule

Velké zrcadlo

Stojany

Rádi byste umístili uvítací tabuli Vaší svatby, oslavy narozenin či eventové akce před vstupem do objektu? Hledáte elegantní řešení? Jste na správném místě.

Máme pro Vás k dispozici dřevěný stojan, který je vhodný na umístění uvítací tabule, ať již tištěné na tvrdém papíru, umístěné v dřevěném rámu nebo jen čisté a přitom elegantní plexisklo.

Tento stojan je tvořen 3 stavitelnými nohami, které zajišťují perfektní stabilitu. Dvě jsou umístěny vpředu, třetí je vzadu.

Více se nápadů a tipů naleznete v tomto článku.

K dispozici

4 ks

Barva stojanu

bukové dřevo

Výška plátna

115 cm (max.)

Složený stojan (v,š,h)

90/14/10,5 cm

Hmotnost

2 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

120 Kč / kus / den

Velké rámy

Jelikož je našim cílem Vám nabízet kompletní služby, doplňujeme tuto kategorii také o velké historické zdobené rámy.

Každý z nabízených kusů má odlišný design. Oba jsou v provedení Rose Gold. Jedná se o kvalitní dřevěné rámy, které je vhodné umístit na stojany, které rovněž naleznete v naší nabídce, nebo je stačí pouze položit nebo pověsit do daného prostoru.

Nápadů pro jejich využití je mnoho, rádi pro Vás zpracujeme designový návrh Vašeho významného dne, ať již se jedná o svatbu, oslavu narozenin nebo eventovou akci. Více o této služby naleznete v Kategorii Další služby v části Realizace svateb / eventů .

K dispozici

2 ks

Materiál

bukové dřevo

Barva rámu

rose gold

Menší rám (vnitřní rozměr)

30 x 40 cm

Větší rám (vnitřní rozměr)

34 x 47 cm

Cena pronájmu
ceny s DPH

110 Kč / kus / den

Plexi tabule

Jedná se o novou módní záležitost několika posledních měsíců. Nabízíme Vám k zapůjčení průhledné plexisklo o tloušťce 2 mm a rozměrech 50 x 40 cm, na které můžete napsat uvítání Vašim hostům nebo zasedací pořádek, aby Vaši hosté našli své správné místo. I zde platí, že možných využití může být opravdu mnoho.

V případě Vaší poptávky Vám pro tento produkt dokážeme zajistit profesionální nadepsání tabule „krasopisem“ pomoc bílé či barevné fixy. Pokud Vás více oslovil polep průhlednou fólii, jakou můžete vidět ve většině amerických filmů se svatební tématikou, kontaktujte nás a sdělíme Vám více informací.

Zaujal Vás tento produkt? Podívejte se, jak jinak a při jakých příležitostech je možné tento produkt využít.

K dispozici

4 ks

Materiál

polykarbonát

Barva

transparentní

Rozměry (d, š, v))

50 x 40 x 2 cm

Hmotnost

1,1 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

120 Kč / kus / den

Velké zrcadlo

Krásná, velká zrcadla s rámem v historickém duchu ve zlatém odstínu. I takové věcí dodají Vaší akci nádech neobyčejnosti. Nejčastěji se využívají jako uvítací tabule na svatby, narozeniny či jiné eventy. Je možné je také využít pro zasedací pořádek, harmonogram dne, Sweet bar, foto koutek a jiná místa. To správné využití je jen na Vás.

Doporučujeme kombinovat s květinovou výzdobou, kdy samotné květiny je vhodné upevnit okolo rámu. Tuto službu pro Vás rádi zajistíme. Navštivte sekci Služby a podkategorii Realizace svateb / eventů.

K dispozici

3x stříbrné, 1x zlaté

Barva

zlatá

Rozměry zrcadla (v,š,h)

90 / 70 / 3 cm

Hmotnost

2 kg

Cena pronájmu
ceny s DPH

120 Kč / kus / den

Zadejte datum svatby, vyberte věc k pronájmu
a my oveříme dostupnost

Chcete ještě jednu radu na závěr? Co takhle vyzkoušet samotnou pozvánku na svatbu, taktéž v designu plexisklo s ručně psaným textem?
Navštivte v kategorii Další služby podkategorii Tiskoviny a zeptejte se na více informací.

2019 NIDAS RENT | Vytvořilo grafické studio Girafka