SLAVOBRÁNY A KRASOBRÁNY

Jaký je mezi nimi rozdíl? Žádný, každý tomu říká, jak se mu líbí a jak uzná za vhodné. Jedná se o další nový trend, který opět přišel z USA, kde je vcelku běžné oslavovat svatbu pozváním opravdu velkého množství hostů, není problém zde potkat 300, 500 nebo i více lidí. Svatby bývají doslova extrémně nazdobené. Některé příliš, ale některé naopak velice vkusně a inspirativně. Ale zpět k našim slavobranám.

 

TVARY A MOŽNOSTI

Není tomu ještě tak dlouho, kdy posledním trendem byly klasické dřevěné brány s dvojicí nohou na každé straně, spojené ve výšce cca 2 – 2,5 m trámem. Často nazdobené voálem, látkou, záclonou, světýlky a tak dále.

Tvary se začaly pomalu ale jistě měnit na nejrůznější kruhy, kosočtverce, trojúhelníky, 6-ti úhelníky, 7-mi úhelníky
a podobné (ne)tvary. Materiál použitý na jejich výrobu je různý, někdo používá železnou kulatou tyč, někdo zase měď, která je extrémně drahá nebo jiní zase dřevo.

V našem sortimentu naleznete jak kovové, tak dřevěné. Ctíme ruční práci. O to víc ctíme českou ruční práci. Proto jsme se rozhodli podpořit místní šikovné zlaté české ručičky a veškerý tento inventář, který je pro Vás na našich stránkách k dispozici, je vyrobený v České republice. Nejedná se o žádný dovoz z EU nebo mimo EU. Je precizně vymyšlený, vyrobený, natřený nebo nastříkaný (dle použitého materiálu) námi osobně nebo našimi českými partnery a dodavateli.

 

 

VYUŽITÍ

Možná Vás zajímá, jak nebo k čemu je možné použít nějaký kruh, heptagon, trojúhelník v rámci Vaší svatby. Zkusím Vám popsat mé pocity, myšlenky, dle kterých se řídím, když dělám jakýkoliv projekt. Ať už je to svatba, event nebo třeba oslavu narozenin. A je úplně jedno, zda se jedná o mou osobní akci nebo svatbu kamarádky nebo svatbu / event našeho nového nebo stávajícího klienta. Ve všech případech kladu důraz na detail a snahu si vše představit jako celek. Poté rozdělit tento celek na nejrůznější jednotlivé části / místa / časové části, ty vymyslet
a navrhnout ve vztahu k celku, projektu, požadavkům klienta a tak dále. A pak to vše spojovat do souvislostí
a provádět drobné detaily, které dotvoří nádherný celek. Tomu říkám umění.

Zpátky k otázce. „K čemu?“ Smyslem jakékoliv slavobrány je zdůraznit centrum nějakého dění. V případě svatby je to jednoznačně obřad. Můžete namítat, že je to přece jasné, že každý bude sledovat, co se děje při obřadu a bude se tak dívat jen na Vás, na svatebčany. Ale bylo by hloupé stát jen tak na trávě, na louce nebo prostě jen v prostoru bez ničeho, nemyslíte? Maximálně tak s nějakým pěkným stolečkem, kde budou prstýnky a dokumenty k závěrečnému podepsání. Fotografie – to je jeden z důvodů.Vypadá to skvěle na svatebních fotografiích. Každý se po svatbě chce fotit právě u tohoto „posvátného“ a významného místa. Jednoduše a řečeno to dotváří tu správnou atmosféru a soustředí to všechny na to nejdůležitější místo nejen v ten daný okamžik, ale i v ten Váš celý významný den. Mám tyto věci opravdu moc ráda, a ještě větší radost mám, když se vše nádherně nazdobí. O tom Vám opravdu do hloubky povím příště.

 

 

 

JAK?

Další otázka byla „Jak?“. Jednoduše. Postavíte za 5 minut a nazdobíte. Nebudete-li vědět, ráda Vám poradím. Samozřejmě záleží na barvě a stylu Vaší svatby. Můžeme použít krásný voál nebo jinou lehkou látku právě v barvě Vaší svatby. Chcete to mít více přírodní? Znám opravdu hodně míst, kde roste pampová tráva. Nestačí? Zajistím Vám čerstvé a doslova a do písmene dech beroucí květiny za bezkonkurenční ceny než v jakémkoliv květinářství. Co se poté stane? Všechny fotky všech hostů budou právě v tomto místě s touto slavobránou v pozadí… Vím o čem mluvím 🙂

NA ZÁVĚR

Co bude tedy nejtěžší rozhodnutí? Výběr tvaru. Za celou dobu, co nabízíme tyto produkty našim klientům, některé jsme vytvářeli i na míru, bylo pro ně nejhorší si vybrat tvar. Dokázali výběr zúžit na 2, ale poté konec. Nedokázali se rozhodnout. Ale vždy jsme to společně nějak zvládli a nikdy nelitovali svého výběru…